İstibal Baş Mimarı: İbrahim Avcı

Öncelikle İbrahim Avcı’yı tanıyalım. Kimdir İbrahim Avcı?

1978 yılında Denizli’de doğdum. 1999 yılında mimar, 2002 yılında da Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nden Yüksek Mimar olarak mezun oldum. Yaklaşık 22 yıldır bu sektördeyim ve 2002 yılından beri İstikbal ile çalışıyorum. Daha önce tüm markaların (İstikbal, Bellona, Mondi, Gümüşsuyu ve Doqu) yönetimi tek merkezden yapılıyordu. Şimdi her markanın yönetimi ayrı ve bunlardan İstikbal lider marka.

Okumaya devam et “İstibal Baş Mimarı: İbrahim Avcı”

Dekoratif Duvar Panelleri ile Göz Kamaştıran bir Restoran Tasarımı

Duvar dekorasyonunun, iç mimari ve tasarım alanındaki etkileri çok belirgindir. Bir mekanın estetik görünümünü, tarzını ve karakteristik özelliklerini belirleme konusunda birincil tasarım unsurudur. Ev, iş yeri, sosyal alanlar, açık ya da kapalı mekanlar olması fark etmeksizin her yaşam alanında sıradan olmayan, benzersiz bir dokuya sahip, dikkat çekici duvar tasarımları büyük farklar yaratır.  

Döşeme tarzı kaplama duvar dekorasyonu söz konusu olduğunda son yıllarda tüm dünyada öne çıkan malzemelerin başında doğallığı ve dokulu uygulamaların etkileyici estetiği ile dekoratif taş paneller geliyor. Pek çok farklı tarz ve dokuda üretilen yeni nesil taş paneller, hem iş yeri hem de evler için benzersiz tasarım duvarlar yaratmanın en etkili yolu.

Okumaya devam et “Dekoratif Duvar Panelleri ile Göz Kamaştıran bir Restoran Tasarımı”

WordPress gururla sunar | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Yukarı ↑